Home PL EN DE
h2.jpg h3.jpg h4.jpg h5.jpg

O nas

Jesteśmy grupą architektów, którzy poprzez swoje szerokie i różnorodne doświadczenia zawodowe, pasje i cechy osobowościowe tworzą spójny i kompletny zespół projektowy. 

Działamy tak, aby zsynchronizować zamierzenia inwestycyjne klientów i nasze twórcze emocje, mając bezwzględnie na uwadze ograniczenia stawiane przez czas, przestrzeń, ekonomię i prawo.


ASPA Pracownia Architektoniczna została założona w 1991 roku przez architekta Aleksandra Szarapo. W 2003r. do składu dołączyli architekci Maciej Szarapo i Łukasz Komar, którzy wspólnie prowadzą i kierują biurem we Wrocławiu.

Jako pracownia z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie kompetentnie i kompleksowo służyć naszą wiedzą i pomocą przy organizacji inwestycji budowlanych.

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności podejmowaliśmy się projektów inwestycji z szerokiego spektrum ich typów, funkcji i skali – od aranżacji lokali mieszkalnych po projekty stadionów sportowych.

Wszyscy architekci naszej pracowni odpowiedzialni za proces projektowy i koordynację prac posiadają uprawnienia pozwalające na sprawowanie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

Odpowiadamy za przeprowadzenie procesu inwestycyjnego - od studiów i analiz funkcjonalno-przestrzennych, wykonania wielobranżowych projektów we wszystkich fazach po oddanie obiektu do użytku.

W imieniu klienta zajmujemy się uzyskaniem wszelkich niezbędnych uzgodnień formalno-prawnych i decyzji administracyjnych.

Świadczymy pomoc w przeprowadzaniu przetargów i wyłanianiu firm wykonawczych.

Stale współpracujemy z uznanymi biurami branżowymi oraz specjalistami, których opracowania są niezbędne do realizacji inwestycji.

Gwarantujemy wysoką jakość tworzonej architektury, tak pod względem technicznym, estetycznym jak i ekonomicznym, potwierdzoną otrzymaniem szeregu nagród i wyróżnień. 

ASPA Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o. Sp. komandytowa posiada w AXA Towarzystwo Ubezpieczeniowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu.

 

Powrót

ASPA Pracownia Architektoniczna
Sp. z o.o. Sp. komandytowa 

ul. Zielonego Dębu 6
51-621 Wrocław

telefon: +48 71 342 22 78
e-mail: grupa_wro@as-pa.pl